سومین جشنواره عکس برج میلاد تهران
جشنواره عکس برج میلاد آغاز به کار کرد/ برگزیدگان مهرماه اعلام می شوند بازگشت
 
 
مدیرعامل برج میلاد از آغاز به کار  فعالیت دبیرخانه جشنواره ملی عکس برج میلاد خبر داد و گفت: دبیرخانه این رویداد با انتشار متن فراخوان این جشنواره از ۱۷ مرداد ماه آغاز بکار کرده است و مراسم اختتامیه این جشنواره همزمان با سیزدهمین سالگرد افتتاح این سازه ملی، ۲۱ مهرماه برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی برج میلاد، مجتبی توسل با بیان این مطلب افزود: مجموعه برج میلاد جشنواره عکس را جهت کشف استعدادهای هنری از میان شهروندان و همچنین عکاسان حرفه ای برگزار می نماید. جوانانی که بتوانند هنر و خلاقیت خود را در راه این هنر توسعه دهند.

 توسل با اشاره به اهداف این دوره از جشنواره عکس برج میلاد گفت: براساس فراخوان منتشر شده هدف از برگزاري ایجاد انگیزه براي تولید محتوا با مفهومی هنری توسط علاقه مندان و هنرمندان با موضوع برج میلاد بعنوان افتخار و نماد توانمندی مهندسی کشور در عرصه بین المللی و ششمین برج بلند مخابراتی دنیاست. با توجه به اینکه امروزه برج میلاد بعنوان یک مکان با جذابیت گردشگري براي ایرانیان و همچنین گردشگران خارجی به شمار می آید لذا پتانسیل برگزاري فعالیت هاي فرهنگی بسیاري در این مکان وجود دارد. لذا در نهایت آثار تولید شده، حاصل کار هنرمندانی خواهد بود که با رویکرد فردي خود به ویژگی هاي منحصر به فرد جاذبه هاي فرهنگی، اجتماعی و گردشگري تهران معاصر اشاره دارند.

 مدیرعامل برج میلاد ادامه داد: خلق آثار ارزشمند از برج میلاد تهران،شناسایی استعدادهاي درخشان عکاسی، ایجاد بستري براي تولید آثار هنري ویژه از اهداف این جشنواره است.

 بگفته توسل موضوع این جشنواره نیز شامل، گردشگري در برج میلاد تهران، برج میلاد از پنجره ي خانه ها، برج میلاد نماد کلان شهر تهران و برج میلاد نماد توان مهندسی کشور است.

وی همچنین به بخش های جشنواره اشاره کرد و افزود: این جشنواره در دو بخش مستند و خلاقانه خواهد بود. بخش مستند شامل نگاه معماری، مردم نگاری و گردشگری است و بخش خلاقانه نیز باید با نگاهی مبتکرانه باشد.
 توسل در پایان عنوان کرد مراسم افتتاحیه و اعلام برگزیدگان این دوره در روز ۲۱  مهرماه و براساس مقررات ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود. همچنین آثار منتخب در برج میلاد تا ۳۰  مهرماه به نمایش عمومی گذاشته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد متن کامل فراخوان این دوره از جشنواره در سایت برج میلاد تهران به نشانی miladtower.tehran.ir و پرتال www.miladfestival.ir قرار گرفته و علاقه مندان برای آگاهی از شرایط و مقررات نحوه شرکت در این مسابقه می توانند به این نشانی ها مراجعه کنند.
 

روابط عمومی برج میلاد 

 

اخبار مرتبط :‌

خبرگزاری فارس :‌  آغاز به کار جشنواره عکس برج میلاد/ برگزیدگان مهرماه اعلام می شوند 

خبرگزاری تسنیم :‌ جشنواره عکس برج میلاد آغاز به کار کرد/ برج میلاد از پنجره خانه‌ها

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ( ایرنا) : جشنواره عکس برج میلاد تهران آغاز به کار کرد

مجله آنلاین :‌ آغاز به کار جشنواره عکس برج میلاد

خبرگزاری ایسنا : جشنواره عکس برج میلاد آغاز شد

تاریخ خبر:  ۱۴۰۰/۰۵/۱۸